Technologia wymiany ciepła GENius

Sercem linii produktów Watergen jest rewolucyjna technologia wymiany ciepła GENius, przełom, który zamienia powietrze w czystą wodę pitną, wydajnie i ekonomicznie.

Dzięki unikalnej, opatentowanej technologii, GENius jest najbardziej energooszczędnym modułem wymiany ciepła tego typu na świecie. Wytwarza do pięciu razy więcej wody na kilowat niż jakakolwiek inna technologia na rynku, zużywając zaledwie 250 Wh na litr.
Wysoce skalowalne rozwiązanie GENius można skonfigurować do dowolnego rozmiaru, aby obsługiwać szeroki zakres zastosowań, od centralnego zaopatrzenia w wodę dla miasta lub wsi, po czystą wodę dla domów i biur, w zależności od zapotrzebowania.

Zalety

Skalowalna struktura: GENius

Można skonfigurować do dowolnego rozmiaru, aby obsługiwać szeroki zakres zastosowań.

Energooszczędne i opłacalne

Urządzenia produkują 1 litr wody przy zużyciu zaledwie 0,3 KWH, w szerokich warunkach klimatycznych. Temperatura robocza od 15-40℃ i ≥25% wilgotności względnej.

Unikalna i innowacyjna technologia

Rewolucyjny, opatentowany system generuje wodę z powietrza, dając tym samym jej nieograniczone źródło.

Różne formy zasilania

Może działać za pomocą generatorów lub paneli fotowoltaicznych.

Najwyższej jakości woda pitna

Wymiana ciepła klasy spożywczej, filtracje powietrza, oczyszczanie wody i mineralizacja we wszystkich produktach Watergen.

Ekologiczna woda

Urządzenia są łatwe w montażu, całkowicie niezależne od instalacji wodociągowej. Korzystanie z produktów zmniejsza zapotrzebowanie na wodę w plastikowych butelkach.

Jak to działa?

Milowy krok naprzód pod względem wydajności i niezawodności, a także kosztów.

Technologia Watergen ma nie tylko mieć znaczący wpływ na życie milionów ludzi i społeczności na całym świecie, ale jako rozwiązanie, które będzie zarówno dostępne na rynku, jak i niedrogie, będzie miała również duży wpływ ekonomiczny na przemysł wodny i pomoże rozwiązać niedobór wody pitnej w głównych regionach świata.

Rozwiązanie firmy Watergen to nowe źródło wody pitnej dla naszej ziemi. Produkcja jest w miejscu użycia; nie jest potrzebny żaden transport wodny.

Podczas gdy inne dostępne na rynku AWG wykorzystują konwencjonalną technologię klimatyzacji do wytwarzania wody z przetestowaną wydajnością 650-850 Wh na litr, technologia Watergen ułatwia wytwarzanie czystej, bezpiecznej wody pitnej przy zaledwie 350 Wh na litr. Oznacza to, że możemy wyprodukować 3 litry wody na każdy kilowat energii, kosztem 20 groszy za litr, dając jednocześnie rozwiązanie odnawialne, które kosztuje mniej niż najtańsza woda mineralna.

Jako jedyna firma w naszej branży posiadamy zakłady produkcyjne na 3 kontynentach, jesteśmy w stanie zaoferować niezawodne dostawy, bez względu na wielkość zamówień. Oprócz skrócenia czasu realizacji od zamówienia do dostawy, nasza produkcja zapewnia również niezawodność technologii.

Po raz pierwszy wytwarzanie wody z powietrza przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku jest prawdziwą ekonomiczną rzeczywistością.

Chcesz dowiedzieć się więcej?